Marmurowe wnętrza

Jeśli podobają Ci się marmurowe aranżacje, ten artykuł jest dokładnie dla Ciebie. Nawet jeśli uważasz, że ten kamień nie jest dla Ciebie, ponieważ jest zbyt zimny, powinieneś przeczytać artykuł. Marmur można łączyć bowiem z innymi materiałami, aranżować tak, aby przykuwał uwagę, wypełniał wnętrze ciekawym charakterem, a dzięki czemu zapewniał nietuzinkową aranżację. Sprawdźmy, w czym rzecz.

 

Salonowy marmur

 

Marmur w salonie jest materiałem, z którym oczywiście nie można przesadzić, a więc można użyć go na przykład w dodatkach czy meblach. Marmurowy stolik kawowy to oczywiście bardzo dobry pomysł. Co więcej, marmur  w salonie może wystąpić w postaci imitacji na tkaninie obiciowej, narzucie czy poduszkach.

 

Marmur w łazience

 

Łazienka to pomieszczenie, które bezapelacyjnie dobrze wygląda w marmurze. Nie chodzi tu wyłącznie o ceramikę na ścianach czy podłodze, ale o dodatki. Wszelkiego rodzaju dozowniki, mydelniczki i pojemniki imitujące marmur to naprawdę dobry pomysł.

 

Kuchenny marmur

 

Marmur w kuchni to oczywiście blaty i parapety. Co więcej, w kuchni możemy zdecydować się na marmurowy stół, a nawet tego samego typu krzesła. Jeśli potrzebujemy zdecydowanie mniej tego kamienia, możemy pomyśleć o oryginalnej zastawie, czyli talerzach, deskach, miskach czy kubkach  imitujących marmur. Aranżując ten kamień w pomieszczeniach, warto pamiętać o tym, aby wystrój ocieplać ciepłymi barwami. Marmur świetnie komponuje się z turkusem, zielenią, pomarańczem czy czerwienią w dodatkach.

Artykuł posiada 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *